Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Kalety ponownie w programie EkoAgent

13 września, 2023

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka programu TVP 3 Katowice pn. “Ekoagent”. Program poświęcony został najciekawszym przyrodniczo i edukacyjnie zakątkom naszego miasta. Realizatorzy odwiedzili pasiekę edukacyjną w Ichtioparku, naszą najnowszą stanicę na Garbatym Moście, a także zajrzeli do ekopracowni w szkole w Miotku. Rozmówcami w tym odcinku byli pracownicy urzędu miejskiego oraz radna Rady Miejskiej Mirosława Potempa. Zachęcamy do oglądania!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).