Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Kalyckie Szutry w listopadzie po raz pierwszy w Zielonej  

14 października, 2020

11 listopada 2020 r. zapraszamy wszystkich miłośników wyścigów rowerowych, do wzięcia udziału w pierwszej edycji Kalyckich Szutrów. Start odbędzie się nieopodal górnego zbiornika wodnego w Zielonej. Zawodnicy będą mieli do przejechania około 40 kilometrów po starannie przygotowanej trasie. Organizatorami wydarzenia są Kowal Na Kole i Miasto Kalety. Szczegóły imprezy już niebawem.

Kalyckie Szutry w listopadzie po raz pierwszy w ZielonejGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).