Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Kibicujemy i trzymamy kciuki! KS Unia gooola!  

19 maja, 2021

Przypominamy, że dziś o godzinie 18.00, na stadionie miejskim w Kaletach, nasza drużyna KS Unia podejmie III ligowy zespół Rekord Bielsko-Biała. Stawką meczu będzie udział w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Powodzenia KS UNIA!

 Kibicujemy i trzymamy kciuki! KS Unia gooola!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).