Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Kolejna dostawa żywności dla Kalet  

24 sierpnia, 2021
 • Kalety od wielu lat realizują Program Operacyjny Pomocy Żywnościowej. Jego realizatorem w naszej gminie jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. W tym roku program ten obejmuje dostarczenie żywności dla osób najbardziej potrzebujących oraz działania towarzyszące w formie warsztatów.
  18 sierpnia 2021 r. dotarła do Kalet druga darmowa dostawa żywności. Otrzymaliśmy 4.790,52 kg artykułów spożywczych o wartości 25.292,43 zł. Z pomocy skorzystały 252 osoby. Dzięki współpracy z Bankiem Żywności w Częstochowie możliwe jest wsparcie znacznej części mieszkańców naszej gminy.

  Renata Czudaj
  Kierownik MOPS Kalety

  pomoc żywnościowa

  pomoc zywnościowa

  Kolejna dostawa żywności dla KaletGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).