Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Kolejna inwestycja w miejską infrastrukturę sportową

03 lipca, 2023

W trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kaletach, radni zabezpieczyli środki na inwestycję, której przedmiotem będzie remont obiektu klubowego LKS Małapanew Kuczów, przy ul. Paderewskiego. Budynek ten służy zawodnikom jako zaplecze szatniowe oraz siedziba klubu. W ramach tej inwestycji zaplanowano kompleksowy remont wszystkich pomieszczeń tego obiektu, wymianę instalacji elektrycznej, wentylacyjnej, wodnej, sanitarnej i centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródła ciepła. Wyremontowane zostaną także szatnie wraz z łazienkami i utworzone zostanie pomieszczenie socjalne dla członków klubu, w którym realizowane będą mogły być różne aktywności. Zakupione zostanie również kompletne wyposażenie tj. szafki, krzesła, stoły oraz inne niezbędne meble. Obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia postępowania przetargowego na cały zakres tej inwestycji. Dzięki tej inwestycji z pewnością poprawią się warunki dalszej działalności klubu sportowego w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i otworzą się nowe możliwości dla rozwoju młodych talentów sportowych.

 

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).