Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Kolejne restauracje na terenie gminy Kalety z usługą wydawania posiłków na wynos  

26 kwietnia, 2020

Do lokali gastronomicznych z terenu naszego miasta, które świadczą usługi wydawania dań na wynos, dołączyły kolejne dwie restauracje.
Restauracja Gościnna - od 26 kwietnia br. wprowadza ofertę dań na wynos oraz wznawia usługę cateringu. Tel. 34 3577 204, 604 402 624, 728 963 337.
Prosseco Bistro – oferta dań włoskich na wynos. Tel. 730 222 424.

 Kolejne restauracje na terenie gminy Kalety z usługą wydawania posiłków na wynos
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).