Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Kolejny awans w kaletańskiej kadrze pedagogicznej  

11 sierpnia, 2020
  • 11 sierpnia br. burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia złożył gratulacje Pani Esterze Sornat-Frei, nauczycielce języka angielskiego Zespołu Placówek Oświatowych w Kaletach Miotku, z okazji uzyskania stopnia nauczyciela dyplomowanego. Pani Estera zdała egzamin przed Komisją Kwalifikacyjną w Kuratorium Oświaty w dniu 10 sierpnia 2020 r. Uzyskanie najwyższego stopnia awansu zawodowego świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych oraz potwierdza posiadanie wysokiego poziomu kompetencji zawodowych.
    Gratulując stopnia awansu zawodowego burmistrz życzył Pani Esterze satysfakcji z pełnionej misji kształcenia i wychowania młodego pokolenia, pracy w twórczej atmosferze sprzyjającej podejmowaniu nowatorskich wyzwań oraz realizacji zawodowych planów.
     

    Kolejny awans w kaletańskiej kadrze pedagogicznejGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).