Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Kolejny sukces tancerzy z Rock Time

20 lutego, 2023

Z dumą informujemy o kolejnych sukcesach grupy Rock Time działającej przy kaletańskim MDK-u. W sobotę, 18 lutego 2023 r., podczas III Ogólnopolskiego Maratonu Tańców Swingowych w Gliwicach nasi tancerze znów byli najlepsi!
Na podium stanęli:
1 miejsce - Katarzyna Bodora i Adrian Kalus
2 miejsce - Karina Bronder i Krystian Chmielorz
Natomiast Sonia Kulawik i Maksymilian Solecki zajęli również wysokie 4 miejsce.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Jutro, we wtorek, 21 lutego br., nasi tancerze wraz z instruktorem Tadeuszem Tarnowskim wyjeżdżają do Warszawy na Ogólnoświatowy Konkurs Rock’n’rolla im. Billa Haleya. Trzymamy mocno kciuki za reprezentantów naszego miasta!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).