Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Komunikat

05 grudnia, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach informuje, że 16 grudnia 2022 r. Gminny Punkt Informacyjno-Doradczy w Kaletach będzie nieczynny. Osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy, mogą zgłosić się na wyznaczoną wizytę w dniu 14 grudnia br. w godzinach 8.00-14.00 w Gminnym Punkcie w Kaletach (parter Urzędu Miasta) lub w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Więcej informacji można uzyskać u doradców klienta tel. 32/285 50 38 wew. 9. Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).