Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego

Komunikat dotyczący transportu uczniów do szkoły

13 stycznia, 2021
  • W związku z powrotem do nauki stacjonarnej w szkołach uczniów klas I-III od 18 stycznia informujemy, że uczniowie z Drutarni i Truszczycy będą dowożeni i odwożeni do/ze szkoły przez firmę UNI-METAL.

Dowóz uczniów
    Drutarnia
    7.20 – pętla (ul. Dolna)
    7.25 – Klub w Drutarni
    Truszczyca
    7.35 – przy leśniczówce
    7.40 – przy budynku Dębowa 78

Odwóz uczniów
    Drutarnia, Truszczyca
    poniedziałek 12.35, 13.30
    wtorek 13.30, 14.30
    środa 12.35, 13.30
    czwartek 12.35, 13.30
    piątek 12.35, 13.30 .

Komunikat dotyczący transportu uczniów do szkoły

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.