Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Komunikat o aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem na terenie Miasta Kalety  

26 kwietnia, 2020

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu, zgodnie z raportem z dnia 26.04.2020 r. z godziny 14.00, na terenie miasta Kalety potwierdzonych zostało w sumie 8 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Naszym mieszkańcom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Do wszystkich zaś apelujemy o zachowanie ostrożności oraz o przestrzeganie zasad wprowadzonych w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się epidemii. Jednocześnie informujemy, że w Kaletach, według stanu na dzień 26 kwietnia 2020 r., 19 osób znajduje się w kwarantannie domowej.

Komunikat o aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem na terenie Miasta Kalety
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).