Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych na opowiadanie pn. Warto być przyzwoitym

26 października, 2022

Senator Rzeczpospolitej Polskiej Zygmunt Frankiewicz zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na opowiadanie zainspirowane słowami Władysława Bartoszewskiego pt. "Warto być przyzwoitym". Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Jury będzie oceniało prace w dwóch kategoriach: uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie klas VII-VIII. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie opowiadania w terminie do 20 listopada 2022 r. na adres organizatora. Szczegóły poniżej.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).