Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konkurs Gwarka na najładniejszy ogród i balkon  

21 lipca, 2020

Tygodnik Gwarek zaprasza wszystkich czytelników i internautów do wzięcia udziału w plebiscycie na najładniej urządzony ogród, ogródek działkowy lub balkon. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonów zakupowych o wartości 300 zł, 200 zł i 100 zł do bytomskiego Bricomarche, sponsora plebiscytu.

Konkurs Gwarka na najładniejszy ogród i balkonGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).