Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Konkurs plastyczny dla mieszkańców Miasta Kalety

20 marca, 2023

Miasto Kalety ogłasza konkurs plastyczny na wykonanie makiety przedstawiającej odnawialne źródła energii z uwzględnieniem elementów planowania przestrzennego. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Miasta Kalety. Prace należy złożyć do 28 kwietnia 2023 r.

REGULAMIN KONKURSU
KARTA ZGŁOSZENIA

plakat_konkurs_plastyczny_makieta
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).