Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Konkurs „Praca dawniej” – wyślij stare fotografie z pracy i zawalcz o cenne nagrody  

27 lipca, 2020

Bez względu na profesję, kiedyś codzienność w pracy z pewnością wyglądała nieco inaczej niż dziś. Konkurs „Praca dawniej” ma na celu pokazanie tych różnic na zdjęciach przesłanych przez uczestników. W projekcie mogą wziąć udział mieszkańcy dwóch województw: śląskiego i małopolskiego w wieku 60+. Zgłoszeń można dokonać za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Formularz online jest aktywny przez całe wakacje – do 11 września 2020 r. Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci kursów komputerowych, telefonów komórkowych i książek. Organizatorem konkursu jest witryna – Aplikuj.pl., a partnerem m.in. Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Zachęcamy do zabawy!

Konkurs „Praca dawniej” – wyślij stare fotografie z pracy i zawalcz o cenne nagrodyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).