Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Kontynuacja udziału Miasta Kalety w rządowym programie sprzedaży węgla

03 stycznia, 2023

Szanowni Państwo,
27 października 2022 roku Sejm uchwalił ustawę umożliwiającą samorządom sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie. Z uwagi na duże zainteresowanie możliwością zakupu tańszego węgla za pośrednictwem samorządu informuję, iż podjąłem decyzję o kontynuowaniu w 2023 udziału Miasta Kalety rządowym programie sprzedaży węgla.
Gospodarstwo domowe będzie miało prawo do zakupu po preferencyjnej cenie maksymalnie 3 ton węgla, przy czym od tej ilości odlicza się ilość zadeklarowaną do zakupu we wniosku złożonym przed 31 grudnia 2022 roku. Aby kupić węgiel od samorządu należy do dnia 15 kwietnia 2023 złożyć wniosek o zakup węgla do tutejszego urzędu. Warunki uczestnictwa w programie nie ulegają zmianie. Wzór wniosku o zakup paliwa stałego dostępny jest w załączeniu.

Burmistrz Kalet
/-/ Klaudiusz Kandzia

Pobierz wniosek
Pobierz klauzulę informacyjną
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).