Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Leśni rajzowicze przed szansą zdobycia limitowanej odznaki

08 sierpnia, 2023

Miasto Kalety, gmina przyjazna rowerzystom, rozdysponuje wśród aktywnych cyklistów przemierzających ścieżki "Leśnej Rajzy" 25 limitowanych odznak "Leśno Rajza 2013-2023- dekada istnienia szlaku".
Co trzeba zrobić w celu otrzymania odznaki? To proste!
- zebrać komplet fotografii z 5 miejsc leżących przy szlaku (Rendez Vous Koszęcin, Urząd Gminy Tworóg, zbiornik Nakło- Chechło, zbiornik Zielona, Urząd Miejski w Woźnikach). Na fotografiach, oprócz wymienionych miejsc, powinien się znaleźć wizerunek osoby aplikującej o odznakę wraz z rowerem.
- okazać fotografie w Biurze Informacji Turystycznej przy ul. 1 Maja 5, na Małym Rynku w Kaletach (godziny otwarcia biura: od 11.00-19.00 poniedziałek-piątek, od 10.00-18.00 sobota, od 13.00-21.00 niedziela).
Odznaki zostaną wydane 25 osobom, które najszybciej spełnią wyżej opisany wymóg fotograficzny i zgłoszą się w Biurze Informacji po odbiór nagrody. Zapraszamy na "Leśną Rajzę" i do "Leśnego Zakątka Śląska"!

odznaka
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).