Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Mała gastronomia od nowego sezonu ponownie w Ichtioparku

13 kwietnia, 2021

Miasto Kalety uruchomiło procedurę, która umożliwi funkcjonowanie w sezonie letnim gastronomii na wolnym powietrzu w kaletańskim parku tematycznym. Wykaz informuje o terenie do dzierżawy, na którym będzie mogła być prowadzona mała gastronomia. Tym samym, zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do rozważenia możliwości świadczenia takich usług dla gości naszego Ichtioparku.

Mała gastronomia od nowego sezonu ponownie w Ichtioparku

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.