Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Mała gastronomia od nowego sezonu ponownie w Ichtioparku  

13 kwietnia, 2021

Miasto Kalety uruchomiło procedurę, która umożliwi funkcjonowanie w sezonie letnim gastronomii na wolnym powietrzu w kaletańskim parku tematycznym. Wykaz informuje o terenie do dzierżawy, na którym będzie mogła być prowadzona mała gastronomia. Tym samym, zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do rozważenia możliwości świadczenia takich usług dla gości naszego Ichtioparku.

Mała gastronomia od nowego sezonu ponownie w IchtioparkuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).