Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Marszałek Województwa Śląskiego spotkała się w Zielonej z Druhami OSP Kalety  

20 lipca, 2020
  • W miniony weekend nad zbiornikami wodnymi w Kaletach Zielonej doszło do spotkania Pani Marszałek Województwa Śląskiego Izabeli Domogała z Druhami OSP Kalety. W spotkaniu wziął również udział Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kaletach Alojzy Rupik oraz Prezes OSP Kalety Henryk Złotosz. W trakcie spotkania swoje umiejętności zaprezentowała drużyna młodzieżowa działająca w strukturach naszej kaletańskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Pani Marszałek, widząc pasję i zaangażowanie młodych strażaków, zadeklarowała wsparcie finansowe dla młodzieżowej drużyny z OSP Kalety. Burmistrz Miasta Kalety składa serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu spotkania druhowi Michałowi Maruszczykowi wraz żoną Katarzyną, druhom Adrianowi Galiosowi, Zdzisławowi Marzec oraz Waldemarowi Wojtyra.

     

     

    Marszałek Województwa Śląskiego spotkała się w Zielonej z Druhami OSP KaletyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).