Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Miejska Orkiestra Dęta Miasta Kalety kolejny raz otworzy sezon uzdrowiskowy w Ustroniu  

06 lipca, 2021
  • W najbliższą sobotę, 10 lipca 2021 r., Miejska Orkiestra Dęta z Kalet pod batutą Mariana Lisieckiego po raz kolejny otworzy sezon turystyczny w partnerskim mieście Ustroń. O godz. 14.00 koncertem pod Sanatorium na Zawodziu nasi orkiestranci rozpoczynają swój występ, po czym poprowadzą ulicami miasta kolorowy korowód. Główny koncert naszej orkiestry zaplanowany został na godzinę 16.00 w Amfiteatrze przy ul. Parkowej. Zapraszamy naszych mieszkańców do udziału w imprezie.


    Zdjęcie archiwalne

    Miejska Orkiestra Dęta Miasta Kalety kolejny raz otworzy sezon uzdrowiskowy w UstroniuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).