Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Mieszkanka Kalet bierze udział w finale konkursu Foto Models Poland 2022

14 grudnia, 2022

W sobotę, 17 grudnia 2022 r., o godzinie 12:40 oraz 13:10 w Polsacie będzie można zobaczyć relację z konkursu Foto Models Poland 2022. Jedną z finalistek jest mieszkanka naszego miasta - Anna Ślimok. Konkurs jest organizowany przez Maxima Models w Alanyi, słynnym kurorcie Riwiery Tureckiej. Zapraszamy do oglądania.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).