Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Mistrzostwa Europy w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym ponownie w Zielonej

08 września, 2023

W najbliższy weekend, 09-10 września 2023 r., odbędą się w naszym mieście Mistrzostwa Europy w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kalet na część oficjalno - artystyczną tego wydarzenia, która odbędzie się w niedzielę w Zielonej (ul. Ofiar Katynia 110) w godzinach 15.00-17.00. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku odbywały się w naszym mieście Mistrzostwa Polski, a w 2019 Mistrzostwa Świata EHFTC. Szczegóły na plakacie.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).