Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Na świeżym powietrzu bezpiecznie. Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego oraz Letni Bar zapraszają!

31 lipca, 2020
  • Zachęcamy naszych mieszkańców do odwiedzenia w weekend Ichtioparku. Tradycyjnie czekać będzie wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego, która w sezonie wakacyjnym funkcjonuje codziennie od godz. 13.00 do 20.00. Przypominamy, że łowienie ryb w może odbywać się wyłącznie z wykorzystaniem sprzętu, który oferuje wypożyczalnia. Informujemy także, że sprzęt wędkarski jest każdorazowo dezynfekowany przed wydaniem go do użytku. Będąc w naszym parku tematycznym zapraszamy także do skorzystania z oferty pysznych dań serwowanych przez Letni Bar Restauracji Gościnna. Mała gastronomia czynna jest w piątki w godzinach 16.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 13.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.