Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona

Nabór dla osób uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania w programie „Czyste Powietrze”

22 października, 2020

Informujemy, że od 21 października 2020 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach uruchamia nabór dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania w programie „Czyste Powietrze”. Osoba fizyczna, która zamierza złożyć wniosek o przyznanie dofinansowania, powinna uzyskać zaświadczenie o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka jej gospodarstwa domowego.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.