Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Nasza Orkiestra dała popis! Mobilne kolędowanie w Kaletach  

21 grudnia, 2020
  • W minioną sobotę, 19 grudnia 2020 r., w naszym mieście miało miejsce pierwsze, mobilne kolędowanie w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Mariana Lisieckiego. Samochód ze świątecznym repertuarem zawitał do każdej dzielnicy Kalet, a nasi mieszkańcy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, choć na chwilę mogli poczuć magię bożonarodzeniowego koncertowania. Najlepsza orkiestra dęta w Polsce, nasza kaletańska, jak zwykle stanęła na wysokości zadania, sprawiając nam wszystkim wiele radości.
    Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia serdecznie dziękuje całej orkiestrze dętej z Marianem Lisieckim na czele za przepiękne kolędowanie, innowacyjną formułę koncertowania, a tym samym sprawienia ogromnej przyjemności naszym mieszkańcom!

    Nasza Orkiestra dała popis! Mobilne kolędowanie w KaletachGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).