Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Niedzielna wyprawa rowerowa do Leśnicy

30 czerwca, 2023

Zapraszamy na niedzielną wyprawę rowerową do Łowiska Leśnica. Zbiórka w niedzielę, 2 lipca, pod Urzędem Miejskim o godzinie 13.00. Dystans do przejechania - niespełna 40 km w obie strony. W razie niesprzyjających warunków pogodowych wycieczka może zostać odwołana. Kontakt z przewodnikiem (niedziela): 608 526 195.

 

łowisko
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).