Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy dla organizacji pozarządowych  

05 sierpnia, 2020

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, istnieje możliwość uzyskania przez podmioty, które spełniają przesłanki określone w art.3 ust. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego tj. m.in. stowarzyszenia, kluby sportowe, koła łowieckie – jednorazowej pożyczki na pokrycie bieżących kosztów. Maksymalna wysokość pożyczki to 5.000 zł., jednak nie więcej niż 10% przychodów uzyskanych w 2019 r. W celu uzyskania pożyczki należy złożyć wniosek wraz z załącznikami do Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. 

Niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy dla organizacji pozarządowychGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).