Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Nocne Zawody Gruntowe Koła PZW Kalety  

08 lipca, 2020
 • Zarząd Koła PZW Kalety informuje, że w dniach 18/19 lipca 2020 r. nad zbiornikiem wodnym Zielona Górna, odbędą się  nocne zawody gruntowe. Zbiórka pod wiatą na zbiornikiem Zielona Góra o godz. 17:00. Zapisy do dnia 16 lipca 2020 r. pod numerami tel.608 579 399 oraz 501 609 437. Zawody będą trwały 12 godzin od godz.19:00 do godz. 7:00.

   

  Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w trakcie zawodów wędkarskich organizowanych przez Koło PZW Kalety w czasie pandemii koronawirusa

  1. Startujący w zawodach muszą zachować podstawowe zasady higieny, tj. unikać dotykania oczu, nosa i ust, a także podawania ręki na powitanie.

  2. Organizator zapewnia uczestnikom środki do dezynfekcji rąk.

  3. Zawodnicy mają obowiązek posiadania i noszenia maseczek ochronnych lub przyłbic w trakcie odprawy na rozpoczęcie i zakończenie zawodów, podczas dojścia na łowisko oraz w trakcie innych kontaktów z organizatorami lub uczestnikami zawodów.

  4. Pomiędzy zawodnikami musi zostać zachowana odległość 2 metrów.

  5. Podczas zapisów zawodnicy składają pisemną deklarację, że nie są trakcie leczenia bądź kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa po rygorem odpowiedzialności karnej i wewnątrzzwiązkowej (podstawa prawna- ustawa o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi Dz.U. 2008 nr 234 poz. 1570) .

  Nocne Zawody Gruntowe Koła PZW KaletyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).