Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Nowy policyjny samochód terenowy w służbie mieszkańcom naszego miasta

07 lutego, 2023

Komisariat Policji w Kaletach otrzymał niedawno nowy pojazd służbowy. Rada Miejska w Kaletach, uchwałą z dnia 17 listopada 2022 r., wyraziła zgodę na przekazanie przez Miasto Kalety kwoty 30.000 zł. na Fundusz Wsparcia Policji dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach na zakup samochodu z docelowym przeznaczeniem właśnie dla komisariatu w Kaletach.
Nowy samochód terenowy typu SUV z całą pewnością przyczyni się do zwiększenia efektywności działań policji w naszym mieście. Jest to jeden z pierwszych takich samochodów terenowych w powiecie, który ze względu na położenie Kalet wśród lasów, będzie nieocenioną pomocą dla funkcjonariuszy patrolujących m.in. zbiorniki wodne w Zielonej.
Niewątpliwie będzie to miało wpływ na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego Miasta.

samochód policyjny SUV

samochód policyjny SUV

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).