Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Nowy radiowóz dla policjantów z Kalet

28 lutego, 2023

Rada Miejska w Kaletach, uchwałą z dnia 17 listopada 2022 r., wyraziła zgodę na przekazanie przez Miasto Kalety kwoty 30.000 zł. na Fundusz Wsparcia Policji dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach na zakup samochodu z docelowym przeznaczeniem dla komisariatu w Kaletach.
W ubiegły poniedziałek, 20 lutego 2023 r., w Komisariacie Policji w Kaletach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).