Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Nowy samochód dla miejskich służb wodno-kanalizacyjnych

24 lutego, 2021
  • Miasto Kalety zakupiło w tym miesiącu nowy samochód na potrzeby służb wodno-kanalizacyjnych w naszym mieście. Nowszy model Opla Vivaro zastąpił swojego wysłużonego poprzednika. Auto, tak jak i inne miejskie samochody gospodarcze, zostało już oznakowane miejskimi symbolami aby stało się rozpoznawalne. Profesjonalne samochody gospodarcze są teraz w pełni przygotowane do użytkowania ich na potrzeby porządkowe oraz wodno-kanalizacyjne w naszym mieście.

trzy samochody z herbem Kalet i napisem Leśny zakątek Śląska

Nowy samochód dla miejskich służb wodno-kanalizacyjnych

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.