Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Od 27 marca wchodzą w życie nowe obostrzenia w walce z koronawirusem  

25 marca, 2021

Zamieszczamy najnowsze obostrzenia, które przedstawione zostały przez Ministra Zdrowia podczas konferencji prasowej w dniu 25 marca 2021 r.
Od soboty, 27 marca br. wprowadzone zostaną nowe zasady bezpieczeństwa, które obowiązywać będą do 9 kwietnia, czyli obejmą okres Świąt Wielkanocnych.

Od 27 marca wchodzą w życie nowe obostrzenia w walce z koronawirusemGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).