Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Od jutra zapraszamy na wędkowanie do Ichtioparku

04 lipca, 2024

Od piątku, 5 lipca 2024 r., zapraszamy na otwarcie sezonu wędkarskiego w kaletańskim Ichtioparku. Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w sezonie wakacyjnym będzie czynna w piątki, soboty i niedziele w godzinach od 15.00 do 20.00. ZOBACZ CENNIK
Na miejscu możliwość otrzymania przynęty do łowienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wędkarskich. Zachęcamy do odwiedzania Ichtioparku!

ichtiopark wedkowanie

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.