Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Od lipca rusza trzeci nabór w ramach programu Mój prąd  

29 marca, 2021
  • Jak informuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie od lipca 2021 roku ma wystartować III nabór wniosków w ramach programu priorytetowego Mój prąd. Program przewiduje zwrot poniesionych kosztów w formie dotacji na budowę mikro instalacji fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej ze słońca na własny użytek. Poziom dofinansowania nie jest jeszcze znany, z informacji wynika, że będą one uzależniony od zakresu rzeczowego inwestycji. Dofinansowane będą mogły być instalacje powstałe po 31 stycznia 2020 r. Z dużym prawdopodobieństwem zwrot będzie można uzyskać na instalację z magazynem energii. Przedział mocy instalacji 2-10 kW w trzeciej edycji programu będzie utrzymany. Zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez NFOŚiGW nabór ma rozpocząć się 1.07.2021 r. i potrwać do 31.12.2021 r.

     

    Dowiedz się więcej o trzecim etapie programu Mój prąd

    Od lipca rusza trzeci nabór w ramach programu Mój prądGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).