Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Od lutego należności za wodę i kanalizację znów będzie można uregulować u inkasenta

11 stycznia, 2023

Wodociągi Miejskie informują, że od 1 lutego 2023 r. wznowiona zostanie możliwość uregulowania opłat za wodę i kanalizację u inkasenta. W tym celu, przy wystawianiu faktury, należy zadeklarować inkasentowi formę płatności. Od bieżącego roku, oprócz standardowej płatności przelewem lub gotówką, będzie możliwość opłaty należności na miejscu kartą płatniczą.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).