Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Od maja zapraszamy na bezpłatne wędkowanie do Ichtioparku

27 kwietnia, 2023

Wraz z początkiem maja zapraszamy naszych mieszkańców na otwarcie sezonu wędkarskiego w kaletańskim Ichtioparku. Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w miesiącach maj-czerwiec będzie czynna w soboty i niedziele w godzinach od 14.00 do 20.00. Bezpłatnie powędkować będzie można również 1 i 3 maja oraz 8 czerwca (Boże Ciało) – również w tych samych godzinach co w weekendy.
Na miejscu będzie możliwość otrzymania przynęty do łowienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wędkarskich.Zachęcamy do odwiedzania Ichtioparku!
Dodatkowo, już w najbliższą sobotę, rusza w tym miejscu punkt gastronomiczny prowadzony przez przedsiębiorcę dzierżawiącego teren Ichtioparku, w którym będzie można zakupić pyszną wędzoną rybkę. Zapraszamy!
 

wędkarski dzień dziecka w Ichtioparku

 

wędkarski dzień dziecka w Ichtioparku
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).