Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Odbiór przebudowy ul. Zagłoby w Jędrysku

10 sierpnia, 2022

9 sierpnia 2022 roku odbył się odbiór końcowy robót związanych z wykonaniem przebudowy ulicy Zagłoby w Jędrysku. W ramach zadania wykonana została nawierzchnia jezdni z betonowej kostki brukowej wraz ze zjazdami indywidualnymi do posesji, a także kanalizacja deszczowa. W odbiorze wzięli udział: burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, radny Kazimierz Złotosz, a także pracownicy merytoryczni urzędu miejskiego, wykonawca robót i inspektor nadzoru.
Wykonawcą prac była firma POL-BRUK Sp. z o.o. z Poczesnej. Wartość przebudowy ulicy Zagłoby wyniosła 229.058,96 zł.

Ulica Zagłoby przed remontem
ulica Zagłoby przed remontem

Ulica Zagłoby po remoncie
odbiór przebudowy ulicy Zagłoby w Jędrysku

odbiór przebudowy ulicy Zagłoby w Jędrysku

 

odbiór przebudowy ulicy Zagłoby w Jędrysku

 

odbiór przebudowy ulicy Zagłoby w Jędrysku

 

odbiór przebudowy ulicy Zagłoby w Jędrysku

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).