Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Odbiór ul. Polnej w Kaletach

11 kwietnia, 2023

W dniu 7 kwietnia 2023 r. odbył się odbiór końcowy robót związanych z wykonaniem przebudowy drogi gminnej ul. Polnej w Kaletach. Wykonawcą prac była Spółka z o.o. „GÓRA” z Lisowa. W odbiorze wzięli udział: burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca rady Janina Perz, radny Zygmunt Mirowski, wykonawca robót i inspektor nadzoru inwestorskiego.
W ramach zadania wykonana została nawierzchnia ulicy z mieszanki mineralno-asfaltowej wraz ze zjazdami do posesji. Koszt robót brutto 265.132,12 zł.

odbiór ulicy Polnej

odbiór ulicy Polnej

 

odbiór ulicy Polnej

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).