Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Odnowiono parkiet w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Miotku  

23 lipca, 2020
  • Okres wakacyjny jest idealnym momentem na wykonywanie prac remontowych w placówkach oświatowych. Miasto korzystając z tej okazji wykonało remont parkietu sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Miotku. Po wycyklinowaniu drewna, nałożeniu nowych warstw lakieru oraz odnowieniu linii boisk, pomieszczenie prezentuje się wyjątkowo pięknie. Mamy nadzieję, że uczniowie po okresie wakacyjnym z radością będą korzystać z wyremontowanej sali gimnastycznej.

     

    Odnowiono parkiet w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w MiotkuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).