Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Odwiedź wszystkie kaletańskie stanice i odbierz pamiątkowy medal

13 kwietnia, 2023

Rajzowanie po kalyckich stanicach zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu, w niedzielę 23 kwietnia, zapraszamy naszych mieszkańców oraz turystów na rodzinny piknik rowerowy. Tak jak informowaliśmy niedawno, dla pierwszych 500 osób, które odwiedzą w tym dniu wszystkie cztery stanice i zbiorą komplet kolorowych pieczątek, przewidziano pamiątkowy, kuty medal, który będzie do odbioru w Stanicy „Garbaty Mostek” w Zielonej.
Poniżej przedstawiamy wizualizację tej wyjątkowej pamiątki. Trzeba przyznać, że dla takiej nagrody, warto jest zwiedzić wszystkie stanice. Powodzenia!

wizualizacja medalu

wizualizacja medalu

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).