Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Ogłoszenie o I publicznym przetargu na zbycie nieruchomości przy ul. Fabrycznej

05 lipca, 2023

Burmistrz Miasta Kalety ogłasza pierwszy publiczny przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Fabrycznej. Przetarg odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2023 r. o godz. 12.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach. Wadium należy wpłacić do dnia 11 sierpnia br.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).