Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu Miasta Kalety pn. Utworzenie zielonej przestrzeni na bulwarach rzeki Mała Panew w Kaletach

07 lutego, 2023

Burmistrz Miasta Kalety zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu pn. „Utworzenie zielonej przestrzeni na bulwarach rzeki Mała Panew w Kaletach” w ramach aplikowania Miasta Kalety w konkursie ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni pn. „Zielona przestrzeń”.
Konsultacje są prowadzone z mieszkańcami Miasta Kalety, z lokalnymi partnerami społecznymi i gospodarczymi, w szczególności działającymi na terenie Miasta Kalety, a także organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami.
Celem konsultacji jest poznanie opinii, zebranie uwag i propozycji na temat przedmiotowego projektu.
Konsultacje trwać będą w okresie od 3.02.2023 r. do 24.02.2023 r.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE

zielona przestrzeń

zielona przestrzeń
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).