Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu o dofinansowanie w ramach programu Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich – ogłoszonego przez Ministra Sportu

28 lutego, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza konsultacje społeczne projektu o dofinansowanie pn. Budowa przyszkolnej hali sportowej tj. boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 20 m x 40 m wraz zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, ul. 1 Maja 6. Konsultacje trwać będą w okresie od 28 lutego 2023 r. do 21 marca 2023 r. Uwagi przesłane po wskazanym terminie nie będą uwzględniane. W celu zgłoszenia uwag należy wypełnić poniższy formularz ankietowy.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).