Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert z zakresu ochrony i promocji zdrowia

18 maja, 2023

Burmistrz Miasta Kalety ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia:

- Realizacja monitoringu zdrowotnego dzieci w zakresie narażenia środowiskowego na ołów w gminie Kalety w 2023 roku.

- Organizacja wyjazdów profilaktyczna- zdrowotnych dzieci w gminie Kalety w 2023 roku.

Na realizację obydwu zadań w budżecie Miasta Kalety przeznaczono w tym roku kwotę 10.000,00 zł. Oferty należy składać w terminie do 9 czerwca 2023 r.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).