Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Ogłoszenie o otwartym naborze lokalnej organizacji partnerskiej (opl) w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (popż) 2014-2020 współpfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w podprogramie 2021 plus +

02 lutego, 2023

Bank Żywności w Częstochowie przystępuje do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 w Podprogramie 2021 Plus. Początkowym etapem jest wyłonienie Lokalnej Organizacji Partnerskiej (OPL) na ternie gminy Kalety. Poniżej załączone są następujące dokumenty: - Ogłoszenie Banku Żywności w Częstochowie o naborze OPL (wersja PDF) - Deklaracja uczestnictwa dla organizacji chcących realizować POPŻ 2014-2020 w Podprogramie 2021 Plus (wersja PDF i Word) W deklaracji należy wypełnić tabelę (strona 1), punkt 8, punkt 9 oraz należy wypełnić tabelę (strona 2). Organizacje chcące uczestniczyć w programie, przesyłają skany deklaracji wraz z statutem organizacji do Banku Żywności w Częstochowie, a następnie dostarczają je osobiście lub pocztą na adres biura.

Ogłoszenie – pobierz

Deklaracja – pobierz
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).