Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Ogłoszenie o zamówieniu na Budowę kładki pieszej w ciągu ul. Dębowej w Kaletach

17 kwietnia, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza przetarg na Budowę kładki pieszej w ciągu ul. Dębowej w Kaletach w zakresie budowy nowo projektowanej kładki dla pieszych nad rzeką Mała Panew. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy przetargowej: https://ezamowienia.gov.pl, nie później niż do dnia 8.05.2023 r. do godziny 12:00. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 12.30.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).