Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Ogłoszenie o zamówieniu na przebudowę dróg gminnych ul. Anioła i Jodłowej w Kaletach-Jędrysku

12 września, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza postępowanie przetargowe na przebudowę dróg gminnych ul. Anioła i Jodłowej w Kaletach-Jędrysku. Termin składania ofert upływa 20.09.2023 r., o godz. 13.30, zaś ich otwarcie nastąpi tego samego dnia o godz. 14.00. Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy przetargowej https://ezamowienia.gov.pl
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).