Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Ogłoszenie o zamówieniu na przebudowę ul. Polnej w Kaletach

03 stycznia, 2023

Burmistrz Miasta Kalety ogłasza przetarg na przebudowę drogi gminnej ul. Polnej w Kaletach. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy przetargowej: https://miniportal.uzp.gov.pl, nie później niż do dnia 30.01.2023 r. do godziny 13:00. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 13.30.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).