Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida

Ogłoszono przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w Zielonej

28 listopada, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłosił przetarg nieograniczony za realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej i stacji podciśnieniowej w Kaletach Miotku, Zielonej, Mokrusie, Truszczycy. Etap II Kalety Zielona wraz z przyłączami”. Oferty należy złożyć do dnia 12.12.2023 r. do godziny 12:30. Postępowanie przeprowadzane jest elektronicznie przy użyciu platformy zakupowej. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 13:00. Inwestycja ma być planowo zrealizowana do końca 2025 roku.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.