Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Ogłoszono przetarg na utworzenie zielonej przestrzeni na bulwarach rzeki Mała Panew w Kaletach

05 marca, 2024

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza przetarg na utworzenie zielonej przestrzeni na bulwarach rzeki Mała Panew w Kaletach. W ramach projektu, na terenie o powierzchni około 3.500 m2, powstanie nowa przestrzeń publiczna dostosowana do potrzeb społeczności lokalnej z tężnią solankową, elementami małej architektury i nasadzeniami nowych drzew i krzewów.
Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy przetargowej: https://ezamowienia.gov.pl nie później niż do dnia 25.03.2024 r. do godziny 12:30. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 13:00.
Inwestycja jest współfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).